woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
سايت شيداي

تشكيل خانواده در ازدواج ايراني

تشكيل خانواده در ازدواج ايراني

تشكيل خانواده در ازدواج ايراني

چگونه بايد همسر خويش را از طريق سايت همسريابي انتخاب كنيم؟

در وهله اول براي پاسخ به اين پرسش بايد يك نكته اساسي را يادآور شويم.مثل بچه ي آدمو بعد از اينكه همه ما فهميديم كه همسر يابي از طريق فضاي مجازي و سايت همسريابي نيز چندان چيز عجيبي نيست و بايد آن را مثل بچه آدم جستجو كنيم نه مثل بچه گربه فكر كنم كه ۹۹ درصد راه را پيموده ايم.در كل براي همه استفاده از فضاي مجازي كمي عجيب و غريب مي آيد در مورد ازدواج اما در مورد بقيه موارد زندگي چندان اهميتي ندارد و چندان هم عجيب نيست حالا فرقي هم ندارد اين ازدواج دائم باشد يا موقت به هر حال همه مي‌گويند كه همسريابي همسريابي چيز چندان عجيب و غريبي نيست.در كل اگر رفتارهاي ما در فضاي مجازي به مانند فضاي واقعي, واقعي باشد, ميدنم كه بيشتر مشكلات استفاده از اينترنت براي انتخاب همسر برطرف خواهد شد.به اين پرسش پاسخ دهيم چگونه مي توان همسريابي كرد آن هم از طريق فضاي مجازي به طريق استفاده از سايت همسريابي در حيطه ازدواج هاي دائم و موقت.سوالي بسيار سخت و آسان است كه بدان مفهوم سهل و ممتنع مي گويند و اين مفهوم پيچيدگي خاصي با خود در پي دارد انگونه كه ما همه انسانهاي روي زمين مي‌دانيم سايت همسريابي به فضاي مجازي به همراه فضاي مجازي و سايت همسريابي بسيار نكته نيكويي است.با عنايت به آنكه در انتخاب هاي خويش براي ازدواج انجام مي دهيم بايد همان را در سايت همسريابي نيز پياده كنيم اما مواظب باشيم كه در سايت همسريابي اعتماد به سادگي هاي فضاي واقعي و رئال نيست. براي همين در سايت همسريابي چندان نبايد به مدعيات طرف مقابل  عنايت نمود تا زماني كه در فضاي حقيقي توانسته باشيم به محك آزمون تمام اين مدت را آزمون كنيم.هميشه و هميشه و هميشه به ياد داشته باشيد ازدواج آن چيزي نيست كه در خيال تان پرورده ايم بلكه آن چيزي است كه در واقعيت رخ خواهد داد پس بدين منظور بهتر است براي انتخاب همسر از طريق فضاي مجازي كمي مطالعه بيشتر و كمي محافظه كاري افزون‌تر داشته باشيم.

سايت صيغه يابي همسريابي سيقه سيقه سايت صيغه يابي
http://samipatogh.ir صيغه يابي
http://yekkamand.ir/ موقت سايت ازدواج موقت
http://www.v55.ir/


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/3/31  | ۰۴ | نويسنده : termeh |

قوانين و مقررات سايت همسريابي شيدايي

شيدايي يك جامعه مجازي در زمينه ازدواج شرعي و قانوني است كه با توجه به فرهنگ اسلامي ازدواج، طراحي و پياده سازي شده است. اين نرم افزار به افراد مجرد كمك ميكند تا چنانچه بدنبال ازدواج و تشكيل خانواده هستند، با ثبت نام و تشكيل پروفايل در سايت، با فردي كه مطابق معيارهايشان است آشنا شوند.

هدف شيدايي عبارت است از:

ترويج فرهنگ ازدواج

تسهيل انتخاب همسر جوانان علي الخصوص افرادي كه در سنين بالاتر هستند و يا قبلا متاركه داشته اند

نشر معارف مرتبط با ازدواج

شيدايي وابسته به هيچ نهاد و يا موسسه خاصي نبوده و به صورت مستقل اداره ميشود.

پذيرش قوانين

ثبت نام در سايت و استفاده از خدمات آن به معناي پذيرش و موافقت با كليه قوانين سايت ميباشد. چنانچه شما موافق قوانين و مقررات سايت نميباشيد در سايت ثبت نام ننماييد

چنانچه شما داراي سن كمتر از 18 سال ميباشيد و يا نيت و درخواستي غير از ازدواج شرعي و قانوني از فعاليت در شيدايي داريد (مثلا تبليغات - استخدام منشي و دوستي و ...)  نبايد قوانين را پذيرفته و در سايت ثبت نام نماييد.

استفاده از خدمات سايت

شما پس از تشكيل نمايه (پروفايل) ميتوانيد در ميان كاربران سايت (جنس مخالف) جستجو نماييد.

پس از انتخاب فرد مورد نظر به وي درخواست آشنايي ارسال نماييد تا ايشان نيز پس از مطالعه پروفايل شما، تمايل يا عدم تمايل خود را اعلام نمايد.

در صورتي كه دو نفر مايل به آشنايي بيشتر باشند ميتوانند اقدام به ارسال پيام شخصي نمايند. ارسال پيام شخصي از امكانات اعضاي نقره اي و طلايي است.

در صورتي كه شما عضو نقرهاي يا طلايي باشيد، گيرنده پيام ميتواند به پيام شما با متن دلخواه، پاسخ دهد.

در صورتي كه كه مايل باشيد ميتوانيد با تهيه بسته هاي پيامكي، پيامهاي خود به كاربران را از طريق پيامك (اس ام اس) اطلاعرساني نماييد. اين امكان خصوصا براي فردي كه مدتيست به سايت مراجعه نكرده و شما مايليد با وي آشنا شويد مفيد خواهد بود.

ما پيامك ها را به صورتي آني و به شكل مطلوب ارسال ميكنيم، اما تحويل آن به مقصد بر عهده مخابرات است

در صورتي كه شما سرويسي را خريداري نماييد، پس از فعال شدن سرويس به هيج عنوان امكان استرداد وجه وجود ندارد.

در صورتي كه مسوولين سايت به صحت برخي از اطلاعات پروفايل شما مشكوك شوند، مختارند تا پروفايل را بحالت تعليق درآورده و درخواست مدراك مثبته نمايند.

تخلف كاربر

موارد زير تخلف بوده و منجربه مسدود سازي  دائمي  پروفايل ميگردد:

داشتن سن پايين تر از 18 سال

داشتن اهدافي غير از ازدواج شرعي و قانوني

داشتن  تاهل آقايان بدون رضايت همسر اول يا تاهل بانوان

هر كاربر تنها مجاز است يك حساب كاربري در بخش ازدواج دائم و يك حساب كاربري در بخش ازدواج موقت داشته باشد در غير اينصورت همه حساب هاي كاربري اش بسته خواهد شد.

ارسال پيامهاي تبليغاتي و سياسي در سايت

توهين و تحقير به اعضاي سايت و يا قوميت ها

ثبت اطلاعات نادرست اعم از نوشتاري و تصويري

ارسال اسپم (هرزنامه)

درخواست هرگونه  مبلغ  يا شارژ  با هر عنواني اعم از مهريه ، مبلغ اعتماد سازي و ... در داخل سايت شيدايي ممنوع ميباشد

گذاشتن شماره تماس ، ايميل ، آي دي تلگرام ،اينستاگرام و  هرگونه امكان ارتباطي ديگر در پروفايل بغير از بخش هاي مخصوص آن منجر

به بازي گرفتن شيدايي به هرشكل آن ، توهين به شيدايي و تمسخر آن

پركردن فرم ثبت نام با كلمات و واژه هاي نامربوط و تصادفي

بيان و نوشتن كلمات يا جملات محرك جنسي در پيام ها يا نمايه

هرگونه  درخواست يا اعلام ازدواج موقت جلسه اي ، ساعتي و .... بغير از بانواني كه به سن يائسگي رسيده اند

هرگونه درخواست يا اعلام ازدواج موقت در بخش ازدواج دائم شيدايي

با توجه به فضاي مجازي اينترنت ، اثبات برخي موارد تخلف بعضا دشوار ميباشد، با اين حال مسئولين سايت چنانچه ظن قوي به تخلف شما پيدا كنند مختارند تا از ادامه فعاليت شما جلوگيري بعمل آورند

در صورت مسدود سازي پروفايل شما توسط مسوولين سايت، تمام سرويسهاي شما قطع و چنانچه بابت آنها پرداختي انجام داده ايد، قابل استرداد نميباشد.

چنانچه پروفايل شما در گذشته مسدود شده باشد، حق استفاده مجدد از سايت را نخواهيد داشت و در صورت مشاهده، بدون تذكر قبلي پروفايل جديد شما بسته خواهد شد.

سلب مسئوليت

ما تمام تلاش خود را ميكنيم تا محيط امني را براي شما فراهم كنيم، اما تحقيق و بررسي اصلي در مورد صحت و سقم اطلاعات كاربران بر عهده خود شماست.

ما هيچگونه مسئوليتي را در مقابل اطلاعات غلط، سوء استفاده و يا فريب احتمالي را نمي پذيريم.

شما تحت هيچ شرايطي و با هر عنواني نبايد به كاربران ديگر  وجه يا كارت شارژ و ... پرداخت نماييد و شيدايي در قبال اين عمل شما هيچگونه مسئوليتي نميپذيرد.

تنها تبادل پيام هاي شما در داخل سايت شيدايي براي ما قابل پيگيري ميباشد و هرگونه تبادل پيامي خارج از سايت شيدايي اعم از تلگرام، تماس تلفني ، ملاقات حضوري و .... از طرف شيدايي غير قابل پيگيري ميباشد.

ميزان مهريه و مدت عقد و نحوه پرداخت تنها مربوط به خود كاربران ميباشد و شيدايي در اين رابطه هيچگونه دخالت و مسئوليتي ندارد.

حريم خصوصي

ما اطلاعات شخصي شما مانند ايميل و شماره تماس را در اختيار ديگران قرار نميدهيم

اطلاعات تماس شما به صورت پيش فرض به كاربران سايت نمايش داده نميشود مگر اينكه در بخش تنظيمات سايت به نحو ديگري آنرا تغيير دهيد.

در صورت درخواست مقامات قضايي، ما اطلاعات لازم را در اختيار ايشان قرار خواهيم داد

تغيير قوانين

قوانين سايت ممكن است به مرور زمان دستخوش تغييراتي شود، لذا شما موظفيد تا به اين صفحه مراجعه و آخرين تغييرات را مطالعه نمايند

در صورت تغيير قوانين در بخش اخبار سايت اطلاعرساني صورت خواهد گرفت.

 

 

همسريابي صيغه يابي سايت صيغه يابي سيغه سايت ازدواج شيدايي
http://samipatogh.ir بهترين سايت همسريابي
http://yekkamand.ir/ سايت صيغه يابي
http://www.p30far30.ir/ سيقه
http://v55.ir


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/1/27  | ۱۰ | نويسنده : termeh |

سايت همسريابي شيدايي با لينكهاي ايتانهاي ايراني براي همسريابي

سايت همسريابي شيدايي ، به شما اين امكان را ميدهد تا با ابزار هاي پيشرفته دنياي امروز بتوانيد در گستره وسيعتري شريك زندگي متناسب با معيار هاي خود را برگزينيد. كافيست درهمسريابي شيدايي ثبت نام كرده و سپس از صفحه ورود وارد بخش مديريت نمايه خود شده و در ميان افراد آماده ازدواج در جنس مخالف به جستجو بپردازيد.


همسريابي آذربايجان شرقي
سايت همسريابي آذربايجان غربي
همسريابي استان اردبيــل
همسريابي استان اصفهـان
همسريابي ايــلام
سايت همسريابي بوشـهر
سايت همسريابي تهـران
سايت همسريابي استان چهار محال و بختياري
همسريابي خراسان شمالي
همسريابي استان خراسان رضوي
همسريابي خراسان جنوبي
همسريابي استان خوزستان
سايت همسريابي استان زنجــان
سايت همسريابي سـمنـان
سايت همسريابي استان سيستان و بلوچستان
سايت همسريابي فــارس
همسريابي قـزوين
همسريابي استان قـــم
همسريابي استان كردستان
سايت همسريابي استان كرمان
همسريابي كرمانشاه
سايت همسريابي كهگيلويه و بوير احمد
سايت همسريابي گلسـتان
سايت همسريابي گيـلان
سايت همسريابي لرستان
همسريابي استان مازندران
همسريابي استان مركـزي
همسريابي استان هرمزگان
سايت همسريابي استان همـدان
سايت همسريابي استان يـــزد
همسريابي استان البرز

برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/1/27  | ۱۰ | نويسنده : termeh |

ازدواج و انتخاب همسر

ازدواج و انتخاب همسر را كه مي توان به عنوان يكي از مهم ترين انتخاب هاي فردي هر شخصي نامبرده بايد يكي از ملاكهاي مهم گزينش همسر در سايت همسريابي  بگونه‌اي طراحي كرد كه با استفاده از فضاي مجازي امكان مناسبي براي انتخاب همسر در دسترس افراد جوياي ازدواج قرار بگيرد آن گونه كه به نظر مي‌رسد همسريابي به صورت مجازي و با استفاده از سايت همسريابي هنوز در جايگاه شايسته اي قرار نگرفته است و ديد مثبتي نسبت به آن در جامعه وجود ندارد و در ايران واضح و مبرهن است كه مي توان به آنها به گونه هاي مختلف اشاره كرد.از آنجايي كه نام بردن از اين كمي دشوار مي نمايد شايد روزي فرا برسد تا بتوانيم همه اين علل بدبيني در جامعه ايران را نسبت به سايت همسريابي و ازدواج از اين طريق به دست بياوريم اما مي دانيم كه رفته رفته فرهنگ انتخاب همسر از طريق سايت همسريابي و سايت هاي اينترنتي در آينده نزديك بسيار قرار گير خواهد شد و امكان برخورد با آن به طريق اينجا بي وجود ندارد البته احتمال دارد كه به طريق سلبي با آن برخوردهاي صورت بگيرد اما در آينده اين نيز ناممكن خواهد بود ولي كه يكي از عوامل بدبيني كه وجود دارد را ميتوان در فرهنگ نامناسب رايج در جامعه نسبت به انتخاب همسر دانست و البته اشاره هايي كه به اين امر شده است كه چون سايت همسريابي در برنامه هاي آگاهانه در امر ازدواج كنند دارد شايد محمل مناسبي براي ازدواج نباشد سايت همسريابي شيدايي اين امر را محترم نموده است كه بتوان انتخاب همسر عاقلانه در كنار يك زندگي عاشقانه را آزمود.آنگونه كه به نظر مي‌رسد در سايت همسريابي نبايد به دنبال گزينه هاي بهتري دارم چون كه معمولاً آنهايي كه گزينه‌هاي رويايي را انتخاب مي‌كنند و فايل‌هاي ناصحيحي دارند و اين امر را ما در آينده به سادگي انجام خواهيم داد تا بتوانيم در مناسبت هاي مختلف زيبايي هاي لازم دارد و كارايي هاي لازم را به سايت همسريابي ببخشيم تا بتوان انتخابيه آگاهانه تر و بهتري را تجربه كرديم


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/1/27  | ۰۸ | نويسنده : termeh |

ازدواج با روش انتخاب همسر از سايت همسريابي

با اين كه ازدواج يكي از مهمترين مقالات و مسائل زندگي اجتماعي مي باشد اما در جامعه امروز ايران به دليل آنكه اكثر ازدواج ها با شناخت صورت نمي گيرد امكان طلاق بسيار بالا رفته است و براي نمونه در سال گذشته نرخ طلاق به بالاترين ميزان خود در جامعه ايراني رسيد.انتخاب همسر و همسريابي به يكي از مهمترين مقالات در مورد ازدواج و تشكيل خانواده مي باشد انگار به مشكل بزرگي بر خورده است و در صورت عدم برخورد مناسب و سريع با اين مطلب شايد به موضوع بزرگ جامعه ايراني و اسلامي تبديل گردد.در اين ميان بايد باور كنيم كه ازدواج را جدي گرفته و آن را سرسري نگيريم و در اين ميان مهمترين مقوله‌اي كه بايد بدان پرداخته شود بعد از آمادگي هاي پيش از ازدواج كه مربوط به شغل و فرهنگ جامعه است انتخاب آگاهانه را در جامعه بسط داده و اين كه بتوانيم اين املاح بديعي كنيم كه ازدواج با آگاهي و معرفت يقيناً بسياري از مشكلات آينده پيش‌روي زوجين را حل خواهد بود.استفاده كه از امكانات فضاي مجازي در جهت آگاه سازي جامعه صورت گرفته است جاي ستايش دارد اما انگار چندان بر مسئولين امر اهميتي ندارد كه بتوانند از امكانات فضاي مجازي به نحو احسن و درست استفاده كنند و در اين ميان جامعه‌اي كه نتوانند از امكانات پيشروي خود را به شكل صحيح استفاده كنند اصولا بايد رو به زوال برود و اميدواريم اين اتفاق در مورد جامعه عزيز ايران اتفاق  نيفتد.سايت هاي همسريابي اگرچه كه به دليل فرهنگ نامناسب رايج در جامعه نموداري از كليت جامعه مي باشند و اينها جايي هستند كه مردان و زنان به علت عدم ارائه صحيح خود در جامعه به شكل مناسب خود را و خلقيات خود را به شكل نامناسب در اين سايت ها بروز مي دهند اما اگر امكان اين باشد كه كاملاً در اين سايت ها اشخاص با پروفايل واقعي حضور داشته باشند و تاييدي از جانب يك نهاد معتبر در صحت و سقم مدعيات طرفين را داشته باشد مي‌تواند محلي مناسب براي جستجوي همسر با گريز از آسيبهاي وارده باشد.در اين ميان سايت همسريابي به تعداد وفور و فراواني وجود دارد كه از ميان آنها مي‌توان به يكي از سايت هاي مناسب شيدايي اشاره كرد و اميدواريم كه مسئولين امر به جاي ناديده گرفتن حقوق شهروندان و عدم فيلتر همچنين سايت هايي از آنها به عنوان فرصتي مناسب براي تسهيل در امر ازدواج استفاده كنند

سايت صيغه يابي بزرگ ترين سايت همسريابي سايت ازدواج موقت سايت صيغه موقت بهترين سايت همسريابي
http://samipatogh.ir سايت صيغه يابي
http://www.yekkamand.ir سيقه صيقه
http://v55.ir/


برچسب‌ها:


تاريخ : 1397/1/27  | ۰۷ | نويسنده : termeh |
[ ]
<< مطالب قديمي‌تر >>